Directie lagere school:

Mevr. Ria Verlinde

03/827.92.93

0476/24.64.09

ria.verlinde@suwvb.be

 

 

 

 

Secretariaat:

Nabewaking en bestellingen: Natasa Tevanovic: natasa.tevanovic@suwvb.be

Leerlinggegevens en verzekering: Chris Vissers: chris.vissers@suwvb.be

Boekhouding: Nicole Dewit: nicole.dewit@suwvb.be

x

Beleidsondersteuner:

Eveline Behaeghel: eveline.behaeghel@suwvb.be

Katrien Laevers: katrien.laevers@suwvb.be

x

De mailadressen van de klasleerkrachten kan u terugvinden via de tab 'Klassen'.

Kies daar bij de gewenste klas voor 'Contact'.

Nabewaking:

Vanaf 15.35u kan u rechtstreeks terecht bij de nabewaking op 0478/04.62.00

x

x

x